حریم خصوصی
گروه تولیدی مبلمان طلایی تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دارد. این سند، به تشریح سیاست های شرکت، در نحوه ی حفاظت از داده ها و حفظ حریم خصوصی افراد می پردازد.
اطلاعات شخصی شما در هنگام فرآیندهای خرید، اشتراک و یا استفاده از هر یک از محصولات گروه تولیدی مبلمان طلایی جمع آوری می شود.
نحوه ی استفاده از اطلاعات شخصی شما:
با استفاده از اطلاعات شخصی شما واحد خدمات پس از فروش قادر به ارایه خدمات و بازدیدهای دوره ای می باشد.
گاهی از این اطلاعات برای برقراری ارتباط با شما جهت اطلاع رسانی، تخفیف های ویژه و یا معرفی محصولات جدید استفاده می شود.
همچنین در صورت تمایل شما و عضویت در خبرنامه، از پست الکترونیک شما جهت ارسال مقالات و اخبار جدید گروه تولیدی مبلمان طلایی استفاده می شود.
کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در سرورهای امن گروه تولیدی مبلمان طلایی محفوظ خواهد بود.
اطلاعاتی از قبیل آی پی، اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما در این سایت نگهداری نخواهد شد.
گروه تولیدی مبلمان طلایی دسترسی کارشناسان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارد، به کلیه ی اطلاعات دسترسی خواهد داشت.
گروه تولیدی مبلمان طلایی خود را موظف می داند تا اطلاعات شخصی شما را محفوظ نگاه داشته و بدون مجوز قضایی، این اطلاعات در اختیار شخص و یا سازمانی قرار ندهد.
در صورت داشتن هر گونه سوال، پیشنهاد و یا نظر در مورد تدابیر حفظ حریم خصوصی و یا روال جمع آوری اطلاعات توسط ما درخواست خود را از طریق بخش تماس با ما، به اشتراک بگذارید.